10 ознак сексуальності лисих чоловіків

Тобі подобається Брюс Вілліс? А Джейсон Стетхем і Він Дізель? Шарм цих чоловіків, звичайно ж, у першу чергу в їх самодостатності, але їх лисина… Це щось! Згадай Вілліса у фільмі «Сурогати», де він у перуці! Це ж сміх просто! Зате там, де він голений… О-о-о! Вері сексі! Так що лисина у чоловіків — не останній аргумент на користь його сексуальності. Як гадаєш?

10 ознак сексуальності лисих чоловіків

1. Лисі чоловіки виглядають мужніми

Повернемося до Вілліса та фільму «Сурогати». Мене розбирав сміх, коли я бачила мого обожнюваного мачо з накладною перукою. Так, я вважаю Вілліса одним з найсексуальніших чоловіків у світі. Але таким він для мене став тільки після того, як почав голити голову. Пам’ятаю його у фільмі «Детективне агентство “Місячне сяйво”». Так, симпатичний, так, чарівний, так, талановитий, але не більше того — просто голлівудський світський чепурун.

І навіть «Міцний горішок» не зробив Брюса в моїх очах мужнім. Але одного разу настав момент… У тих самих «Сурогатах» він вперше постав перед публікою з поголеною головою (не рахуючи сцен, де він грає сурогата!).

Саме з цього фільму я почала сприймати Брюса як ідеал чоловіка. І стала помічати, як привабливо діють на мене бритоголові чоловіки, які не маскують сором’язливо свою лисину трьома волосинками хрест-навхрест, а гордо і впевнено підставляють свою поголену маківку сонцю! У таких чоловіків і хода впевнена, і рухи чіткі, і погляд спокійний, і життєва позиція тверда. Одне слово  — мужні чоловіки. Ти ніколи не помічала?

2. Надлишок тестостерону = подвиги у ліжку

Читайте также — Сколько мужчин может быть у женщины

Фізіологи стверджують, що надлишок гормону тестостерону в організмі чоловіка провокує раннє випадіння волосся. Тестостерон, згідно з вікіпедією, «бере участь у розвитку чоловічих статевих органів і вторинних статевих ознак». Як ти розумієш, це означає, що лібідо чоловіка в даному випадку перевершує всі найсміливіші очікування, і власники лисини, як показує практика, в переважній більшості дійсно готові, як то кажуть, завжди та всюди.

Тому, якщо ти володієш підвищеним сексуальним апетитом, зверни увагу на лисих кавалерів, навіть якщо твої вподобання — красені з довгими гривами.

3. Голена голова робить чоловіка охайним

Погодься, га? Ніяких тобі скуйовджених «жахів» на голові вранці! Лисий чоловік може злізти з ліжка і виглядати так само сексуально, як і ввечері, коли спокушав тебе. І така охайність зберігається протягом усього дня. Немає ніякого мокрого волосся, прилиплого до голови після пробіжки або роботи на вулиці в спекотний день.

4. Лисий чоловік не конкурує з тобою біля дзеркала

Йому не потрібно займатися своїм волоссям і робити укладку. Він не чіпає твій фен, не використовує твій архідорогой кондиціонер, не стирчить у ванній по кілька годин. Не знаю, кого як, а особисто мене маніпуляції чоловіків зі своєю зовнішністю дуже дратують. У моєму розумінні мужик — це мінімум рухів тіла відносно косметичних і естетичних примочок.

Лисі чоловіки, яких я знаю, — люди дуже приземлені і мало переймаються тим, як виглядають, керуючись принципом «Найсексуальніше у чоловікові — це мозок». По-моєму, дуже чоловіча і приваблива риса.

5. Лисі чоловіки — інтелектуали

В Інтернеті є досить туманна згадка про те, що якийсь Нідерландський університет з питань лисини проводив дослідження, за результатами якого було з’ясовано, що «наявність лисини на голові — ознака активної розумової діяльності». Це слова якогось Ніколо Мінскі, керівника даного проєкту і персони, швидше за все, міфічної.

Але варто тільки згадати такі гучні імена, як Микола Пирогов, знаменитий лікар і натураліст; академік Олександр Бутлеров, знаменитий хімік; Іван Павлов, той самий, хто створив «собаку Павлова»; Костянтин Ціолковський, основоположник вітчизняної космонавтики, — всі вони були лисими, як коліно! Ах, так! Михайло Жванецький — класик інтелектуального гумору!

6. Лисі чоловіки впевнені в собі

Читайте также — 10 вещей, на которые парни обращают внимание в первую очередь

Впевненість — дуже сексуальна риса, гадаю, що ти згодна з цим. Як приємно коли поруч з тобою чоловік, який не впадає в паніку і депресію при несприятливих життєвих обставинах, який чітко знає, що благополуччя його родини залежить від нього і тільки від нього, який розраховує на свої сили та завжди спокійний і незворушний, як статуя Будди! Такий чоловік завжди буде ходити з високо піднятою головою, посміхатися і випромінювати харизму.

7. Солідні та ділові чоловіки голять голову

Подивися на топ-менеджерів різних компаній. Половина з них — лисі! А політики? Ти знаєш хоч одного політичного лідера з шикарною шевелюрою, чия країна процвітала б? Ось тобі два приклади: американський підприємець, тато IT-технологій Стів Джобс і екс-президент процвітаючої Швейцарії Улі Маурер. Які вони? Лисі!

8. Лисі чоловіки виглядають старше свого віку

Багатьом жінкам подобається, коли її кавалер виглядає зріло. Тоді на його тлі ти здаєшся зовсім дівчинкою, навіть якщо тобі добре за 30. Не кажи, що це не лестить.

9. Лиса голова — фалічний символ

Читайте также — Сильная женщина и слабый мужчина: как избежать дисбаланса и найти равновесие

З точки зору деяких езотеричних вчень вважається, що голена голова ототожнює чоловіка з його чоловічим началом.

Ти звертала увагу, що практично всі чоловіки, які практикують щось на зразок тантра-йоги, голені? А буддійські ченці взагалі майже всі лисі. Їх сексуальна енергія, звичайно ж, дістається не жінкам, а Всесвіту, але це не скасовує їх потужну чоловічу силу.

10. Лисий чоловік асоціюється з чудовим здоров’ям

Більшість спортсменів — боксери, футболісти, плавці, легкоатлети, тенісисти — стрижуться під нуль. Це і зрозуміло — доглядати за лисою головою в умовах підвищеного фізичного навантаження набагато простіше. Складно уявити Девіда Бекхема, наприклад, що біжить за м’ячем із сплутаною гривою, що лізе йому в очі. Або нашого Володю Кличка, що посилає суперника хуком праворуч і при цьому нервово обсмикує прилипле від поту пасмо волосся.

Ми звикли вважати, що людина спорту — апріорі здоровий і витривалий чоловік, і тому переносимо на голеного чоловіка очікування того, що Бог обійшов його хворобами. Ну, а наше жіноче єство, зрозуміло, прагне виключно здорових генів.

А тобі подобаються брутальні чоловіки зі стрижкою під нуль?

СХОЖИЕ СТАТЬИ

Обсудить

Свежий взгляд