15 ознак того, що начальник до тебе небайдужий

Робота — це місце, де ми проводимо значну частину свого життя. Хтось від думки про те, що завтра понеділок, м’яко кажучи, засмучується, а хтось перебуває в передчутті майбутнього робочого тижня. Побудувати відносини з колегами буває не так просто, але з часом контакт зазвичай налагоджується, а ось взаємини підлеглого з шефом — це куди більш складна комбінація.

15 ознак того, що начальник до тебе небайдужий

В нашому суспільстві склалася думка, що начальника потрібно поважати та навіть більше — побоюватися. Але всі ми люди, і раптом сталося так, що ти стала підозрювати, що шеф почав розглядати тебе не тільки як колегу, але і як сексуальний об’єкт. Б’ємося об заклад, що спочатку ти розповіси про свої думки подрузі, а потім одній із колег, яка пильним поглядом зможе оцінити та спростувати або підтвердити твої здогадки.

А тим часом Ivetta пропонує протестувати новоявленого залицяльника за певними пунктами.

1. Часто робить компліменти

Читайте также — 10 способов флирта с понравившимся мужчиной

Раптово ти стала красунею в його очах і при будь-якому зручному і не дуже випадку він не забуває нагадати тобі про це. Наприклад, «Ваша нова зачіска вам дуже пасує» або «Червона помада підкреслює вашу сексуальність». Такі фрази напевно кожну з нас збентежать і приємно здивують, але якщо подібні компліменти говорять тобі щодня, а то й кілька разів на день, то тут до ворожки не ходи — шеф точно небайдужий.

2. «Наривається» на компліменти

Можливий і варіант, коли керівник вимагатиме в м’якій формі компліменту з приводу його ділових або фізичних якостей або ж підведе тебе до того, що тобі «захочеться» похвалити його. Чоловіки, як і ми, жінки, дуже це люблять.

3. Хоче прийти на допомогу в неробочий час

Тобі, як самотній дівчині, звичайно, не завадить чоловіча сила в супермаркеті, допомога в домашніх справах або на дачі. Твій шеф це прекрасно розуміє, тому вирішив підкотити таким чином. А ось якщо він знає, що ти не вільна, але все ж ініціює свою участь в тому, щоб бути корисним в неробочий час, то це заявка на те, що у нього явно серйозні плани на тебе.

4. Пропонує підвезти

Читайте также — 7 ошибок, которые допускают женщины, когда флиртуют

Звичайно, як галантний кавалер, він хоче розтопити твоє серце, забезпечивши комфорт. І поки в годину пік ви будете стояти в тягнучці, то з’явиться можливість краще пізнати один одного.

5. Дає додаткові завдання, щоб ти затримувалася в офісі після кінця робочого дня

Тут проходить дуже тонка межа між тим, що він завалює тебе роботою, тому що вирішив просто поексплуатувати, або дійсно хоче залишитися наодинці в неробочий час. Можливо, для того, щоб потім тебе підвезти.

6. Шле повідомлення, зміст яких не стосується роботи

«Привіт, як справи?» — побачивши таке, здавалося б, невинне смс, варто задуматися. Тут два варіанти: перший — хоче запропонувати попрацювати і другий — заводить розмову ніби ні про що. Якщо другий варіант виправдався, то він явно запланував перевести ваші стосунки на менш офіційний рівень.

7. Просуває тебе кар’єрними сходами

Звичайно, ти мрієш про успішну кар’єру. Можливо, для цього ти навіть намагаєшся побільше працювати і розвиватися як професіонал. І безумовно, ти заслуговуєш на підвищення, але подумай, чи не бонус це за те, що амурні почуття шефа переважили його розважливість і ділову хватку.

8. Не звертає увагу на огріхи

Читайте также — Умение флиртовать на работе

Запізнилася на роботу, не зробила звіт або забула зробити важливий дзвінок. «Ось зараз-то мені і влетить», — думаєш ти. Але ж ні, бос ніби й не помітив. Якщо твоя лажа залишилася непоміченою, то не спекулюй на цьому, адже, може, це просто випадковість.

9. Робить милі сюрпризи

Посилає квіти або цукерки ніби інкогніто, але з натяком на свою скромну персону. Або ж він вирішив діяти відкрито і дарує особисто. Це вірна ознака того, що ти зачепила його.

10. Пригощає

За етикетом чоловік повинен платити в ресторані, але якщо начальник вирішив проявити ініціативу і пригостив хоча б кавою з автомата, то можеш ставити собі плюс.

11. Намагається більше дізнатися про тебе

Цей пункт особливо важливий. Якщо ти дізналася, що директор переглядав без вагомої на те причини твою особисту справу, яка зберігається у відділі кадрів, то він або збирається тебе звільнити, або підвищити по службі (а це теж ознака симпатії, про який ми вже розповідали). Можливо ж він хоче вплинути на твій сімейний стан. Варіант, коли він випитує тебе про деталі особистого життя, ще більш вірний.

12. Багато розповідає про себе

Не кожен готовий розповідати про своє життя колегам, а тим більше підлеглим. І якщо ти ніби випадково дізнаєшся, що серце боса вільно або що його мама досі запитує, чи не забув він надіти шапку в той час, як дорослий син керує сотнею фахівців, то це вірна ознака симпатії.

13. Постійно дивиться на тебе

Читайте также — 10 женских фраз, которые безотказно действуют на мужчину

Погляди шефа частіше стали фокусуватися на тобі? Ну, ти влипла. Готуйся до того, що скоро всі вищевказані пункти почнуть з’являтися у твоєму житті.

14. Намагається обмежити твоє спілкування з колегами чоловіками

Таким чином самець хоче убезпечити себе від конкурентів, які, незважаючи на те що можуть бути значно нижче за статусом, здатні зацікавити тебе більше, ніж начальник.

15. Запрошує на побачення

Це останній критерій. А що ще потрібно? Тут і так все зрозуміло. Навряд чи він вирішив провести з тобою час неформально для того, щоб обговорити стратегічно важливі питання. Тут напевно спрацював чоловічий інстинкт завойовника, завдяки якому шеф використає весь свій шарм і розтопить твоє серце.

Відповісти взаємністю або не приймати залицяння — твоя особиста справа. Але, перш ніж все-таки злякатися надмірної уваги, задумайся… Раптом це і є твій суджений, і ви почнете частіше бачитися не в кабінеті, а у вітальні вашої квартири.

СХОЖИЕ СТАТЬИ

Обсудить

Свежий взгляд