30 приводів для начальника, які допоможуть вам сьогодні не піти на роботу

З кожним днем, коли погода на вулиці стає все кращою та приємнішою, єдине, про що я можу думати — як би раніше піти з роботи… І поки я мріяла про це, то склала список із 30-ти переконливих причин, які допоможуть скоротити Ваш робочий день без втрати зарплати, навіть якщо у Вас найсуворіший шеф у світі.

30 приводів для начальника, які допоможуть вам сьогодні не піти на роботу

1. Сусід

Вам подзвонив сусід і повідомив, що у Вас прорвала труба і через це його помешкання заливає водою. Біжіть додому, якомога швидше!

2. Домашні тварини

Якщо Ваш начальник — любитель домашніх тварин, то скажіть, що із Вашим улюбленцем сталася надзвичайна ситуація. Той, хто дбає про тварин, завжди відпустить із роботи раніше.

3. Харчове отруєння

Фіктивне харчове отруєння — ще одна переконлива причина, яка завжди спрацьовує. Але не варто звинувачувати у своєму нездужанні улюблений ресторан свого шефа.

4. Діарея

Читайте также — Проект «Работа мечты»: 5 шагов к делу всей жизни

Кожному буде ніяково запитати у Вас про це, так що з роботи підете вже через 5 хвилин.

5. Евакуатор

Вашу машину, яка перебувала на узбіччі дороги, розбили і евакуатор забрав її. Вам негайно потрібно йти!

6. Лікарня

Вашій сестрі стало погано і її терміново потрібно відвезти в лікарню, а Ви — єдина, хто наразі знаходиться недалеко від неї.

7. Шматочок зуба

У Вас відламався шматочок зуба і Вам конче потрібно до стоматолога.

8. Жіночі дні

Якщо Ваш начальник — чоловік, скажіть йому, що у Вас «жіночі дні». Жоден представник сильної статті не наважиться розпитувати жінку про це!

9. Воші

Воші! Який жах! Ніхто не захоче бачити Вас в офісі з вошами. Вам навіть запропонують вихідний день, якщо попросите лікуватися вдома.

10. Аналіз крові

Скажіть своєму босу, що кожен рік Ви здаєте аналіз крові, і що сьогодні прийшов час здійснити візит до лікарні.

11. Суд

Читайте также — 42 способа заработать деньги

Вас викликали до суду. Ніхто не посміє сперечатися із законом!

12. Інфекційне захворювання

Повідомте, що у Вас сечове інфекційне захворювання і Вам необхідно декілька днів для самостійного лікування.

13. Проблеми подруги

Нібито жорстокий хлопець кращої подруги вигнав її, і Вам необхідно допомогти їй переїхати на нову квартиру. Це для дуже сентиментальних начальників.

14. Ключі від автівки

Ви закрили машину, залишивши там свої ключі. Слюсар вже в дорозі, але він повідомив, що буде приблизно через годину.

15. Автокатастрофа

Близький родич потрапив в автокатастрофу. Вам не відомо наскільки все серйозно, і тому не можете зосередитися на роботі, поки не дізнаєтеся, що із ним.

16. Розлад шлунку

Читайте также — 7 советов, как уволиться с работы достойно

У Вас розлад шлунку. Цей варіант гарний тим, що Ви можете повідомити начальнику, що у Вас 18-ти, 24-х або 48-ми годинне інфекційне захворювання шлунку. Вибирайте, як зручніше!

17. Зливна яма

Ваша зливна яма переповнена, і двір затоплений стічними водами. Вам терміново потрібно додому! Цей варіант тільки для тих, хто живе в приватному будинку.

18. Дерево

Дерево Вашого сусіда впало і перекрило дорогу. Ви очікуєте транспортну службу, а вони повідомили, що приїдуть, коли зможуть. І хто знає, коли це трапиться?!

19. Укус бджоли

Вчора ввечері Вас вкусила бджола, і обличчя розпухло так, що Ви не можете навіть сісти за кермо автівки.

20. Службова машина

Якщо на роботу Вас привозить службова машина, а сьогодні вранці вона не приїхала, то тепер Ви повинні діставатися до місця роботи власними зусиллями. Не думаю, що шеф підтримає таке прагнення.

21. Травма

Читайте также — Источник мотивации: 5 способов достичь поставленных целей

Просто скажіть: «Я травмувала спину». Люди використовують цю відмовку досить часто, не знаючи, що насправді вона означає, але ніхто і не питає!

22. Геморой

У Вас жахливий геморой. Лікар порадив Вам зануритися на кілька годин в сольову ванну. Ніхто не наважиться змусити Вас прийти на роботу.

23. Гінекологічне захворювання

Повідомте, що у Вас періодичне гінекологічне захворювання. Йдіть додому, Вас навіть ні про що не запитають.

24. Мігрень

Мігрень — це дуже поважна причина. Всі, у кого насправді буває мігрень, знають, який це жахливий біль. А періодичні мігрені — це ще більше вихідних!

25. Опік

Повідомте шефу, що, під час приготування їжі, Ви отримали опік першого ступеня. Не забудьте сказати про опік тієї частини тіла, яку можна буде приховати одягом наступні кілька днів на роботі.

26. Свідок дорожньо-транспортної пригоди

Читайте также — 8 угроз твоему здоровью на работе

Сповістіть начальника, що Ви стали свідком дорожньо-транспортної пригоди, винуватець якого втік, і Ви повинні проїхати до поліцейського відділку, щоб дати свідчення. І знову ж таки, ніхто не посміє сперечатися із законом!

27. Хвороба

Скажіть босу: «Мій чоловік / дитина / моя сусідка по кімнаті захворів (ла) і мені потрібно залишитися, для того, щоб доглядати за ним / нею».

28. Злочинність

Минулої ночі хтось намагався вдертися до Вашого будинку, тому сьогодні Ви встановлюєте систему безпеки. Жоден начальник не ризикуватиме життям своїх підлеглих!

29. Машина в кредит

Зателефонуйте шефу і скажіть: «Мою машину вилучили за несплату, і у мене немає грошей на таксі». Це реалії сучасності… Хто Вас, і в чому звинуватить?

30. Проблема із гаражем

В підйомних воротах Вашого гаража запала пружина, а Ви не настільки сильні, щоб самостійно підняти їх та виїхати. Це ще один варіант, щоб відмазатись від роботи. Звідки у мене така божевільна ідея? Просто таке зі мною вже траплялося! :)

Чи маєте ще якісь ідеї на рахунок того, як уникнути роботи? Поділіться з нами!

СХОЖИЕ СТАТЬИ

Обсудить

Свежий взгляд