Эксклюзивно. Дзидзьо: «Лесик хоче машину, Юлік хоче гарну квартиру, а я хочу і машину, і квартиру»

На днях в Киеве состоялся концерт мегапопулярной группы DZIDZIO, который зарядил столичную публику позитивом и заставил танцевать и подпевать так, что иногда толпа поклонников перепевала даже самого Дзидзьо. А нам удалось пообщаться с бородатым артистом и записать интервью, сохранив его колоритный говор.

Дзидзьо

Дзідзьо, ви розповідали про те, що шанувальники почують щось нове від вас…
Так, червень буде для нас дуже знаковим, бо ми дамо сім концертів по всій Україні. Крім того, зараз знімаємо фільм. Потім їдемо в Португалію, нарешті побачусь з мамою, яку не бачив 15 років, вже є нова пісня «Я їду до мами». Вона, як і всі попередні, буде дуже актуальною. Кожен має маму і любить їздити до неї. А потім їдемо в Китай і Америку, тому вісім місяців DZIDZIO в Києві не виступатиме, а потім Україна отримає новий формат концерту з новими піснями і технологіями, а найголовніше — з позитивом.

До речі, зараз будуть три нові пісні, бо ми втратили багато часу. А втрачено його, бо в нас є весела творчість, а в Україні не є веселі часи, тому ми себе стримували трошки. Ми взяли в свій репертуар пісню Кузьми «Маршрутка», бо вважаємо, що його пісні мають жити і кожен український артист має взяти одну з них в свій репертуар. Це буде нормально, бо Кузьма був справжній українець.

Дзидзьо

До речі, а про що буде фільм?
Якраз про те, як я за мамою скучив і як обіжаюсь, що вона мене, малого Дзідзьо, покинула і поїхала за кордон. Але вона була змушена це зробити, як багато наших мамів.

А де попередній раз бачилися?
На похороні. Мама приїздила, коли ховали мого діда.

То може, вже заберете її на батьківщину?
Якщо вона захоче. Я ж давно пропоную, кажу: приїжджайте, бо прихожу додому, а в мене дома шо? Пельмені? А нічого! Відкрив холодильник, а там дуля з маком. Хай їде додому, то хоть буде мене годувати!

Интервью Dzidzio

А про яку мамину страву мрієте?
Тартар — це моя улюблена страва. Але не літом, бо як наїсишся, та ще сонце пригріє, то недобре стає.

Розкажіть, що у вас зараз в особистому житті?
Юлік та Лесик. Юлік почав частіше мити ноги, бо я йому почав робити зауваження, Лесик запустив щетину нарешті. А так нічого нового. Весь час зйомки, пісні…

Більшість ваших пісень присвячені все ж таки дівчатам, але поруч зі словами про кохання вживаєте багато нецензурної лексики. А як ставитесь до дівчат, які також грішать ненормативною лексикою?
Так, я дуже люблю дівчат, але їм не можна матюкаться! Матюкатись можуть лише справжні мужики і тільки в якихось нестандартних ситуаціях.

Интервью Дзидзьо

Дівчата вас теж люблять, а ось ви не думали, що ввели такий чоловічий тренд, як борода?
Думав і навіть точно знаю, що з моєю популярністю прийшла і мода на бороду. Якось воно там називається правильно, якимсь словом європейським, не пам’ятаю. Скажу вам так: борода — то значить мужик! Але я так скажу: саме головне в житті — то не гроші і не борода, а успіх. А знаєте чому?

Для кожного по-своєму…
Бо Лесик хоче машину, Юлік хоче гарну квартиру, а я хочу і машину, і квартиру (смеется)! Одним словом, я буду трошки багатшим, а вони — трошки біднішими.

Вот таким получился наш разговор. А если ты хочешь увидеть зажигательное выступление DZIDZIO, промониторь интернет-пространство. Вдруг один из семи июньских концертов состоится именно в твоем городе.

Фото: Вероника Герасимова

СХОЖИЕ СТАТЬИ

Обсудить

Свежий взгляд