Конкурс краси Miss New Mature визначив переможниць у вікових категоріях 40+, 50+ і 60+

28 червня 2021 о 18:00 на сцені Chamber Plaza відбувся конкурс краси для жінок Miss New Mature у трьох вікових категоріях — 40+, 50+ і 60+.

Конкурс краси Miss New Mature визначив переможниць у вікових категоріях 40+, 50+ і 60+

46 конкурсанток розповідали про себе, дефілювали у вбраннях українських дизайнерів і чарували гостей заходу. Серед жінок вікової категорії 60+ були визначені переможниці:

  1. Переможниця категорії 60+ – Людмила Абрамова;
  2. ΙΙ віце-місс – Наталія Самойленко;
  3. Ι віце-місс – Катерина Синиця.

Переможниця категорії 60+ – Людмила Абрамова

У категорії 50+:

  1. Переможниця категорії 50+ – Тетяна Кузьменко;
  2. ΙΙ віце-міс – Тетяна Морозова;
  3. Ι віце-міс – Тетяна Нестерова.

Переможниця категорії 50+ – Тетяна Кузьменко

Категорія 40+:

  1. Переможниця категорії 40+ – Ірина Пугачова;
  2. ΙΙ віце-міс – Валентина Розквас;
  3. Ι віце-міс – Наталія Лазебнікова.

Переможниця категорії 40+ – Ірина Пугачова

Читайте также — Як оновити свою зовнішність: поради від Ivetta

Мета конкурсу Miss New Mature — популяризація здоров’я, краси й творчого потенціалу серед жінок 40+ у всьому світі. Головне досягнення проєкту полягає в тому, що жінка перестає бояться свого віку і починає бачити ті можливості, про які вона раніше не підозрювала і не мріяла.

«Основна місія й ідея нашого конкурсу в тому, що у будь-якому віці ми можемо розвиватися і відкривати в собі нові таланти й здібності — каже організатор конкурсу Галина Бурнишева (70 років, журналіст, автор книги «Ключ до вічної молодості для жінок», модель, засновник і керівник модельної школи для жінок). Наш девіз NO AGE. NO LIMITS. (Немає віку. Немає меж.). Конкурс став маніфестацією і яскравим підтвердженням цієї ідеї і пройшов на найвищому емоційному підйомі як для учасниць, так і для гостей».

Переможниць оцінювали: В’ячеслав Дюденко, Ірина Келлер, Олександр Онуфрієв, Данило Клягин, Наталія Найда та Олександр Бутс. Фіналіст програми Х-фактор Данило Клягин і заслужена артистка України Наталія Морозова виконали свої найкращі композиції. Хедлайнером вечора став Гарік Кричевський з його запальними та атмосферними хітами.

СХОЖИЕ СТАТЬИ

Обсудить

Свежий взгляд