Руслана встретила свое 44-летие в Иордании

Сегодня, 24 мая, певица Руслана празднует свой день рождения. Звезде исполняется 44 года. По такому поводу она решила сделать специальную публикацию на своей страничке в Instagram и поделиться всеми мыслями и эмоциями, которые она испытывает в этот особенный день.

Руслана встретила свое 44-летие в Иордании
fb.me

Руслана призналась, что чувствует себя в расцвете сил и считает себя по-настоящему неугомонной. Ее очень впечатляет собственное стремление к идеалу и неумение останавливаться на достигнутом. А еще певица уверенна, что в будущем ее ждет что-то важное и интересное. Свой день рождения Руслана решила провести с мамой в Иордании. По словам звезды, она отправляется туда каждый раз, когда в ее жизни случаются какие-то важные перемены, а сейчас наступил именно такой период, ведь она снова вернулась на сцену. Руслана также не упустила возможность поблагодарить своих родителей за всю ту любовь, которую они ей дали и за все то, чему научили.

View this post on Instagram

Сьогодні мій #ДеньНародження! Я відчуваю себе у розквіті сил! Мене вражає моє постійне прагенення до досконалості. Я реально невгамонна. Я постійно не можу заспокоїтися на досягнутому. Постійно відчуваю, що там, у майбутньому, на мене чекає найважливіше, найцікавіше, найсильніше. Сьогодні у свій День народження я з мамою прилетіли на Святу землю – я у Йорданії. Кожного разу, коли у моєму житті відбуваються найбільші зміни, я одразу їду туди, де ступала нога Ісуса. Я помолюся за всіх нас. Щоб ми любили один одного більше. Щоб ми чули один одного. Щоб співали пісні один одного. Щоб вчили мову один одного. Я музикант, і моя мрія – щоби людей у цьому світі ніщо не розділяло. У моєму житті черговий крутий поворот – я #ЗНОВУНАСЦЕНІ! Це – моя стихія. Це – моє повітря. Музика – це те, чим я живу навіть уві сні. Дякую тобі, моя Мамі, за те, що дала мені стільки любові. За те, що дала мені музику. За те, що завжди поруч. Дякую тобі, мій Татуню, що ти навчив мене любити мою землю, що навчив мене бути сльною! Дякую всім найближчим і найдорожчим мені людям, всій моїй сім'ї, що завжди мене захищаєте і даєте неймовірне тепло. Дякую Тобі, Господь! Все, що я маю, Ти створив для мене. Я відчуваю себе незалежною і вільною. У моєму серці так багато любові, що її вистачить на весь світ! Я відчуваю себе бажаною і потрібною. У моїй душі так багато музики, що вона просто виривається з мене до всіх вас, щобы зарядити: – Драйвом (звичайно, і не сумнівайтеся) – Силою (я тепер співаю і танцюю в кольчузі, і це не жарт). – Ніжністю (бо вчуся слухати найчуйніше). – Любов'ю вона непохитна і незламна в мені). Я люблю цей день. Люблю це життя. Люблю cвоє рідне місто – Львів! Люблю сврю країну – УКРАЇНУ! Люблю моїх друзів! Люблю моїх прихильників! Люблю всіх людей. Люблю всю планету! Люблю весь світ! Я народилась 24 травня в грозу, і ніяк не можу її в собі вгамувати…. просто хочу поділитися і віддати цю щиру енергію всім вам! Далі буде… і дуже скоро #ruslana #birthday #birthdaygirl #itsmagical #holyland

A post shared by Ruslana Official (@ruslana.lyzhychko) on


Эта публикация Русланы получилась безумно искренней и трогательной, что конечно же оценили ее подписчики, которые тут же поспешили поздравить звезду с ее днем.

Мы присоединяемся ко всем поздравлениям и желаем Руслане новых побед и достижений.