10 українських пісень про кохання

Кохання💕… Це почуття надає заряд енергії, спонукає до шляхетних вчинків та наповнює життя яскравими фарбами. Також воно надихає на створення ліричних і чуттєвих віршів та пісень. Гадаємо, що у кожної людини є пісня, яка стала справжнім гімном кохання.

10 українських пісень про кохання

Ми склали список із 10-ти сучасних українських композицій про світле почуття любові. Можливо серед них є саме та пісня, яка є для вас особливою.

1. The Hardkiss — Мелодія

У репертуарі гурту «The Hardkiss» є пісні як англійською мовою, так і на українській. Але на нашу думку, саме україномовні композиції музичного колективу є надзвичайно ліричними. «Ми залишаємось поміж світами. Ми розбиваємось на атоми. Коли ми кохаємо…» — ці рядки пісні є надзвичайно влучним описом усепоглинаючого почуття кохання.

2. Kazka — Палала

Читайте также — 10 українських пісень під гітару

Чуттєва пісня «Палала» від гурту «Kazka» увійшла до їх останнього альбому «Nirvana». Не менш гарячим є і відеокліп на цю композицію, режисером якого став Алан Бадоєв. «Це найвідвертіша наша відеоробота. Ми зрозуміли, що відео може викликати неоднозначну реакцію. Але „Палала“ саме про пристрасть та жагу. Інакшої відеороботи ми собі навіть не уявляли.» — саме такими враженнями поділилася солістка музичного колективу Олександра Зарицька. Тому якщо раптом ви не чули пісню, або ще не бачили кліп, то радимо якнайшвидше зануритися у неймовірну атмосферу цього синглу.

3. Таліна — Правило

Пісня «Правило» це ще одна історія про кохання у виконанні молодої співачки Таліни. У цій пісні вдало поєдналися драйвові ритми та текст про правила кохання, згідно з якими необхідно лишень бути самим собою та просто знаходитися поруч. А у вас є свої правила кохання?

4. Alyosha & Влад Дарвін — Ти найкраща

Читайте также — 10 кращих пісень про каву

Ця пісня з’явилася у музичному просторі країни у 2015 році та одразу завоювала прихильність українців. Композиція декілька місяців займала лідируючі позиції у хіт-парадах. І це не дивно. Пісня надзвичайно глибока за змістом, а щира манера виконання проникає у самісіньке серце.

5. Беz Обмежень — Зорі запалали

Щирістю та відвертістю наповненні пісні українських рокерів «Беz Обмежень». Мужні чоловіки, які виконують як драйвові пісні, так і ліричні балади підкорили не одне жіноче серце. У пісні «Зорі запалали» розповідається про справжнє, ніжне та світле почуття любові. Це надзвичайно лірична композиція, яка нікого не залишить байдужим.

6. Христина Соловій — Тримай

Читайте также — 10 найкращих українських пісень про осінь

Христина Соловій стрімко увірвалася в український шоу-бізнес після участі у вокальному талант-шоу «Голос країни». Дівчина була у команді Святослава Вакарчука, який пізніше став її продюсером. Поєднання ліричного тексту, якісного музичного звучання та особливої манери виконання — все це про пісню «Тримай». Ця композиція стала саундтреком весіль та випускних вечорів.

7. Океан Ельзи — Без тебе

Гадаємо, що жодна добірка присвячена пісням про кохання не може бути повною без композиції гурту «Океан Ельзи». І наш хіт-парад не став виключенням. «Без тебе» сингл, який вийшов у березні 2018 року одночасно із відеокліпом, зйомки якого відбувались на західному узбережжі США. У відеороботі ми бачимо 13 пар близнюків, яких зустрічає Святослав Вакарчук. Як і кожна людина, він перебуває у пошуках спорідненої душі. До речі, ця лірична та прониклива композиція присвячена дружині фронтмена ОЕ Лялі.

8. Антитіла — Вірила

Читайте также — 15 українських зірок із розкішним бюстом

«Це одна з найбільш чоловічих пісень в репертуарі групи Антитіла. Це звернення від нас музикантів чоловіків до своїх дружин, це звернення від нас як синів до своїх мам і це звернення до всього жіноцтва України з одним простим посилом: ми чоловіки здатні на неймовірні речі, долати перешкоди, здатні підійматися з колін і йти вперед і звернути гори, якщо ми знаємо, що поруч йде жінка яка вірить в нас і цей меседж стосується, я впевнений не лише музикантів гурту Антитіла, а й власно всіх чоловіків країни.» — саме так описує цю пісню лідер музичного колективу Тарас Тополя. Тому можна з впевненістю сказати, що композиція «Вірила» є чоловічою присвятою жінці. Тож давайте, дівчата, підтримувати та вірити у своїх коханих.

9. Арсен Мірзоян — Ідіоти

Стильна і надзвичайно енергійна композиція. Це пісня-зізнання у коханні до королеви, яка «п’є віски на нервах» та «поцупила серце». Досить неоднозначну реакцію викликала відеоробота на цей хіт. Багатьом вона здалася невідповідною ліричному тексту пісні. Але попри це композиція залишається улюбленою для багатьох українців.

10. AVIATOR — Небо на двох

Читайте также — 10 найпопулярніших співаків України

Чи обіцяли вам колись не просто дістати зірку, а подарувати увесь небокрай? Герой пісні «Небо на двох» гурту «Авіатор» настільки щасливий та закоханий, що ладен на будь-які вчинки. Навіть кинути небеса до ніг коханої дівчини. «Небо на двох» — це ритмічна композиція, яка вже з перших хвилин звучання змушує посміхнутись та підіймає настрій.

Як відомо, музика має здатність викликати певні асоціації та повертати нас думками у приємні події минулого. А особливо якщо це пісні про кохання. Гадаємо, що ви пам’ятаєте під яку пісню уперше танцювали або поцілувалися зі своєю другою половинкою. Поділіться із нами назвами цих пісень та своїми історіями кохання у коментарях.

СХОЖИЕ СТАТЬИ

Обсудить

Свежий взгляд