Рейтинг найсексуальніших націй світу: які вони коханці

Сперечалися ми тут в редакції, представники якої нації найпалкіші коханці? І що цікаво — наші думки розійшлися! Хтось відстоював позицію вітчизняних чоловіків, хтось голосував двома руками і ногами за італійців, а хтось посилався на дані компанії Durex, яка визнала найбільш сексуально активною країною світу Грецію, де чоловіки вдаються до плотських втіх у середньому 138 разів на рік. Тому ми вирішили знайти відповідь на запитання —  де живуть найпристрасніші коханці?

Рейтинг найсексуальніших націй світу які вони коханці

Здається нам, що Durex трохи намудрували у своїх дослідженнях. Якщо взяти за еталон середньостатистичного грека, то це означає, що вони вдаються до любощів у кращому випадку через день. У такому разі біда чекає нас, дівчат, адже такий ритм вважається ознакою гіперсексуальності! А ось ще почитай цікаву статистику про чоловіків, просто… м-да якесь:

 1. Японці займаються сексом рідко, всього 45 разів на рік, через свою надмірну зайнятість на роботі.
 2. Половина опитаних задоволена своїм сексуальним життям, хоча чоловіки не відмовилися б займатися коханням частіше, а поки в середньому вони це роблять 104 рази на рік.
 3. Найчастіше  — 112 разів на рік  — віддаються пристрасті люди у віці від 35-ти до 44 років.
 4. Читайте также — 15 способів почати розмову з хлопцем

  Кожен п’ятий опитаний кохається 3-4 рази на тиждень, із них 5% — щодня.

 5. Перший раз жителі планети вирішують лягти у ліжко із представником протилежної статі приблизно у 17 років.
 6. Раніше за всіх із невинністю прощаються ісландці: вони починають займатися сексом вже в 15,5 років. Німці, шведи і данці не відстають від ісландців.
 7. Найбільш непостійні — турки, які мають 14-15 партнерок; слідом йдуть австралійці, новозеландці та ісландці.
 8. Лише 12% скандинавів протягом життя мали тільки одного сексуального партнера.
 9. Найбільш цнотливі — нащадки творців Камасутри. Індійці пізніше за всіх втрачають цноту (у 20 років) і рідше інших змінюють партнерів — не більше двох разів за життя.

Після такої інформації у голові повний сумбур, і тому ми вирішили посилатися не лише на дослідження однієї компанії, а й врахувати неповторний індивідуальний досвід жінок з усього світу.

Мачо турецького розливу

Зазирнувши на будь-який жіночий форум, де дами діляться своїми радощами і прикрощами, відразу можна почути стогін сотень дівочих сердець, розбитих на турецьких курортах. Як не крути, пальма першості в рейтингу найпалкіших коханців належить жителям Туреччини. Ці хлопці попереду планети всієї завдяки багатьом факторам, головним із яких є гіперсексуальність, що складається із бурхливої суміші східного менталітету та природного темпераменту. Крім всього цього, європейські жінки і самі ласі на той темперамент.

Турецькі чоловіки запрограмовані природою на кобеляж так, що мало хто може встояти перед їх чарівністю і поведінкою самця.

Причому, в турецьких хлопцях жінок спокушає зовсім не їх статева сила, а вроджене і, головне, щире вміння підносити даму на п’єдестал. Попросту кажучи, турки в ідеалі володіють наукою вішати жінкам локшину на вуха. Турецькі чоловіки запрограмовані природою на кобеляж так, що мало хто може встояти перед їх чарівністю і поведінкою самця.

Жертвами таких мачо не раз ставали жінки найвищого пілотажу. Досить згадати роман актриси Мер’єм Узерлі, яка зіграла роль Хюррем у серіалі «Величне століття», із турецьким бізнесменом Джаном Атеш, що закінчився народженням дитини, втратою зацікавленості мачо та його відбуття на підкорення нових горизонтів. Українська співачка Ані Лорак кілька років тому також не на жарт закохалася в турецького підданого і навіть вийшла за нього заміж.

Читайте также — 10 ознак сексуальності лисих чоловіків

Ну, а вже згадані тисячі розбитих сердечок панянок на курортах (причому цим грішать не тільки дівчата з наших широт, на німецьких, шведських і польських форумах теж проливається море сліз по передчасно померлому в бозе турецькому коханню) змушують таки зробити висновок про винятковість турків в науці статевого кохання. І ось що цікаво: не дивлячись на здатність займатися сексом у буквальному сенсі цілодобово, фантазія і діапазон еротичної прийнятності у турків дуже мізерні, в плані техніки ці мачо дуже примітивні і прямолінійні. Східний менталітет, що тут скажеш…

Італійські пристрасті

І знову південна кров. Мабуть, сонце в активній фазі якимось чином змінює структуру мозкових імпульсів, і італійці, як і турки, настільки ж темпераментні та невтомні в якості коханців. Їх фізіологічний потенціал легко читається у зовнішності: чорняві, кремезні, з великою кількістю рослинності на голові, обличчі та тілі (що є свідченням високого вмісту тестостерону).

Захоплюючись жінкою, італієць буде бурхливо розмахувати руками, прицмокувати губами, надсилати повітряні поцілунки й не забуде доторкнутися до її руки, талії, а якщо пощастить — і до інших частин тіла.

Про темперамент також говорить аудіально-емоційна культура італійців —  вони життєрадісні, комунікабельні, балакучі і в лексику в обов’язковому порядку додають жестикуляцію, яка закладена в цій нації, мабуть, на генетичному рівні. Захоплюючись жінкою, італієць буде бурхливо розмахувати руками, прицмокувати губами, надсилати повітряні поцілунки й не забуде доторкнутися до її руки, талії, а якщо пощастить — і до інших частин тіла.

У сексі ці чоловіки окрім тривалої ерекції можуть продемонструвати і вищий клас щодо фігур еротичного пілотажу. Не дивно, адже головна «Камасутра»  італійської літератури — збірка новел «Декамерон» — була написана ще у 1352 році, а славу Казанови не перевершив жоден інший чоловік у світі.

Іспанський тореадор

Трійку темпераментних чоловіків замикають іспанці, які володіють усіма перерахованими вище якостями: тут тобі і довго, і пристрасно, і романтично, і брутально. І ось яке цікаве спостереження: чим країна ближче до Заходу, тим вище еротико-культурологічні особливості представників нації. І іспанці у порівнянні з італійцями істотно виграють щодо принципів вірності партнеру.

Читайте также — 15 простых истин об отношениях мужчины и женщины

Одружений італієць рідко коли залишить сім’ю, але й рідко коли НЕ заведе шури-мури на стороні. Для іспанця ж одружитися раз і назавжди на кшталт клятви на Біблії, тому подружні зради тут досить рідкісне явище. Єдине але — з еротичними витребеньками іспанці у більшості своїй на «Ви», і на арені з биками тореро часом демонструють куди більше поз, ніж у ліжку.

Німецький педант

Від землі до землі представники арійської раси істотно відрізняються, і баварець, берлінець і саксонець не схожі один на одного, як львів’янин, киянин і одесит. Але все ж спільну рису для німецьких Герра можна виділити запросто   — ці чоловіки скрупульозні та педантичні у всьому, включаючи мистецтво кохання.

Німецький чоловік завжди готовий до будь-яких експериментів.

У сексі дойчекоханці невтомні та ніколи не залишать без уваги жодну частину твого тіла, а одночасно і мозку, — він буде постійно запитувати тебе, чи добре тобі, чи подобається, що ти відчуваєш, що хочеш і так далі, загалом, із твоїм мозком відбуватиметься те саме, що і з тілом. І це, треба сказати, пікантно! Німецький чоловік завжди готовий до будь-яких експериментів. Навіть якщо у тебе ніколи не було роману з німцем, то німецькі фільми категорії ХХХ ти точно дивилася, і ось це «Йа, йа, дас іст фантастіш» зовсім не вигадки. Ось вже кому важливо, чи задоволена ти, так це істинному арійцю, і він завжди буде надзвичайно вдячний тобі за твої емоції.

Шведський вікінг

Вислів «шведська сім’я» прийшов із часів колишнього СРСР, в якому, як відомо, сексу не було, і комуністична мораль жорстко засуджувала всі відхилення від норми. У кінці 60-х у Швеції був знятий перший у світі науково-популярний фільм про інтимні стосунки, в якому виступали із коментарями представники такої «ганебної» професії, як сексологи. Правда, цей фільм просто мультик «Ну, постривай!» у порівнянні із тим же першим радянським еротичним фільмом «Маленька Віра». Можливо, саме звідти ноги у «шведської сім’ї» і виросли.

Читайте также — Будет ли второе свидание после секса на первом

Насправді ж у шведських парах все більш ніж консервативно — в плані моралі, мається на увазі. Морально зріла нація не потребує стимуляції ззовні в усіх відношеннях, навіть в такій делікатній сфері, як любовні стосунки. Може саме тому і відсоток розлучень тут надзвичайно низький. Але, якщо трапилося так, що шведський чоловік самотній і шукає пару, то будь впевнена, що поняття «нордичний темперамент» і «холодний темперамент» не мають між собою нічого спільного.

Дорослий, вихований, інтелігентний, стриманий швед перетворюється на брутального вікінга поруч із жінкою, яку він хоче. У ліжку з представником цієї нації ти будеш не просто не розчарована, а ще й про помилування просити станеш. Ну, а в тому, що стосується фантазій, — вікінги, вони ж язичники… Ух!

Французький поцілунок

О, Парі, Парі! Велике місто, велика країна, ти дала світу найбільшу кількість легендарних коханців. Сластолюбці Людовіки: XV, XIV і Сонце, кардинал Рішельє (дарма що сутану носив), Д’Артаньян і його друзі, маркіз де Сад, Жоффрей де Пейрак, Милий Друг, Ален Делон і президенти — від Валері д’Эстена до Франсуа Оланда. І нехай частина цих імен взята з літературних творів, але щось же надихало авторів на створення образів героїв-коханців!

Більшість жінок не вважають французів досвідченими коханцями.

Француз як представник нації, яка неабияк розуміється на мистецтві любощів, здавалося, повинен демонструвати всілякі дива еротичної техніки, підносячи даму вище неба. В реальності ж все набагато сумніше. Більшість жінок не вважають французів досвідченими коханцями. В принципі, якщо звернутися до тих же літературних джерел, можна зробити дивовижний висновок: хлопчик Д’Артаньян до Констанції забігав лише на годинку, а ось помахатись на шпагах був гаразд, а от у Милого Друга так взагалі предметом зваблювання дам були вуса, якщо уважно почитати Мопассана…

Але ось чого у французів хоч відбавляй — так це емоцій і романтики, тобто тієї самої локшини, про яку ми згадували на початку нашого рейтингу, коли писали про турків. І ось таким чином французи закрили топ-шістку коханців своєю локшиною. Ой, пробачте, романтикою!

Звичайно, у більшості своїй ми поіронізували. Але щось із цього було взято з власного життя, щось — із досвіду подруг, а дещо — з Інтернету. Чи є у всьому цьому зерно істини, можна дізнатися, тільки пройшовши власну школу стосунків. А взагалі ж складати рейтинги, а заодно і поширювати міфи — справа невдячна. Тому краще піти та підняти рейтинг свого коханого.

А ти що думаєш із цього приводу?

СХОЖИЕ СТАТЬИ

Обсудить

Свежий взгляд