YEGOR GRAY:«Моя творчість – для тих, хто чує серцем»

Його пісні, голос і образ не лишають байдужими нікого. Співак YEGOR GRAY поспілкувався з нами про свою творчу діяльність та приватне життя.
YEGOR GRAY - Моя творчість – для тих, хто чує серцем
Єгор, ви – нова зірка в українському шоу-бізнесі. Які труднощі вам довелося подолати на шляху до визнання?
Будь-який рух неможливий без перешкод, але це лише загартовує. З найбільш неприємних моментів я б міг відзначити періодичні непорозуміння з мас-медіа, коли радіостанції та телеканали кажуть, що мій репертуар – це неформат. Отже, інколи доводиться наступати тараном. Існують і приємні труднощі – творчого характеру, коли йде процес креативного пошуку, робота, записи тощо.

Читайте — Как пройти кастинг в кино

Про що ваші пісні та чи присвячуєте ви їх комусь конкретно?
Більшість моїх пісень – про любов, бо це почуття є основою життя. Саме на ньому базується всесвіт. На мій погляд, справжня любов – це щось неосяжне, і мало кому з людей вдається її відчути. Вона постає перед нами на сторінках класичних любовних романів, а у житті – вкрай зрідка. Також у моєму репертуарі є пісні соціального характеру або твори про внутрішні конфлікти людини: пошук себе, боротьба, становлення особистості. Більшість моїх пісень написані моїм другом з дитинства Сергієм Бакаєм.
Поки що в мене немає пісні, яка була би присвячена конкретній людині. Моя творчість – для тих, хто чує серцем. Якщо людина не лишається байдужою до моїх пісень, то вони – саме для неї.

Кожен артист, коли виходить на певний рівень, мріє про тур по містах. Чи плануєте ви тур по Україні?
У мене було достатньо концертів у різних містах України, серед яких – Київ, Дніпро, Одеса, але не у форматі туру. Поки що велика концертна програма лише планується. Можливо, вона розпочнеться весною.

Сьогодні здивувати аудиторію досить важко, але вам це вдалося. Як ви гадаєте, що у цьому мало більшу вагу: сильний голос чи незвичайний творчий образ?
Якщо відверто, то я не ставив собі за мету когось дивувати. Я просто роблю свою справу. На мій погляд, люди сприймають артиста комплексно: його зовнішність, пісні, їх виконання. Адже не можна розглядати його лише як картинку чи як вокаліста – це дуже обмежено. Я вважаю, що людям сподобався мій образ у цілому.

Що є найважливішим для артиста, на вашу думку?
Як на мене, дуже важливо залишатися собою, але при цьому постійно розвиватися та знаходити в собі нові грані. Потрібно мати сміливість іноді виходити із зони комфорту, дивитися на себе очима інших, не бути суб’єктивним.

В якому місті публіка зустріла вас найбільш тепло? Куди вам хотілося би повернутися з концертом?
У мене немає міст-улюбленців. Мене всюди зустрічали добре, отже кожне місто залишило лише приємні враження. Взагалі я космополіт. Я люблю подорожувати і не прив’язуюсь до конкретного місця. Планую повертатися з виступами туди, де люди щиро відгукнулися на мою творчість.

Питання, яке цікавить жінок: ви одружений?
Ні, шлюбом я не пов’язаний. Зараз я повністю сконцентрований на творчості: музика забирає весь вільний час. Тому поки що я вільний. (Сміється.)

Якою має бути ваша дама серця?
Я зможу визначити своє кохання лише тоді, коли його зустріну. Адже можна вигадувати образи, мати певні критерії та побажання, а людина просто з’являється в твоєму житті – і ти розумієш, що це – саме вона. І всі надумані стандарти стають неважливими.

Які у вас творчі плани на найближче майбутнє?
Ми плануємо запис нових пісень та розвиток концертної діяльності. Зараз вже сформовано певний репертуар, який стане основою мого весняного туру, отже інтенсивно над ним працюю. Ну і скоро новорічні свята, а у цей період завжди багато роботи.

Яке підґрунтя у вашого кредо «Співати, щоб жити»?
Для мене спів – неначе повітря: щоб жити, потрібно дихати и співати. Я вважаю, що у житті кожної людини важлива реалізація. Я маю можливість реалізовувати себе через спів, і це робить мене щасливим. Мене зігріває думка про те, що я можу когось надихнути, дати людям можливість на якийсь час забути про турботи і побачити світло в моїх піснях.
YEGOR GRAY
Чи є у вас хобі?
Протягом життя в мене були різні хобі: уподобання змінювалися з віком и часом. На цей момент мені цікаво все, що стосується мінералів, напівдорогоцінних та дорогоцінних каменів. Я про це читаю, відвідую ювелірні виставки, але для повноцінного хобі в мене зараз не вистачає часу. Він весь присвячений роботі.

Читайте — 10 лучших молодых певиц Украины

Незважаючи на те, що ви лише недавно з’явились на українській естраді, як ви можете прокоментувати сучасний простір нашого шоу-бізнесу?
На мій погляд, сформованого шоу-бізнесу в нашій країні ще немає. Бізнес є, але все, що стосується культури, лишається невизначеним.

Що ви побажаєте нашим читачам?
Я хочу привітати всіх із прийдешніми новорічними святами й побажати, щоб наступного року у нас було більше світла, радості, сили та витривалості. Даруйте іншим свою любов, і вона лише примножиться.

СХОЖИЕ СТАТЬИ

Обсудить

Свежий взгляд